ŘIDIČ SK. C

  • Nová Paka

Pracovní místo ( ŘIDIČ SK. C ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ŘIDIČ SK. C
V případě zájmu pište na e-mail: job@elnino.cz nebo volejte na tel. 493655593 pí. Čermáková.

Požadavky: ŘP sk. C, trestní bezúhonnost a spolehlivost, praxe výhodou

Náplň práce: rozvoz a převoz zboží z centrálního skladu v Nové Pace v rámci obchodní sítě v ČR, spolupráce a komunikace s dispečerem dopravy

Nabízíme:
- Stálá závozní místa (každý den návrat zpět do Nové Paky)
- Zázemí úspěšné společnosti v oboru
- Zaměstnanecké benefity ( stravenky, příspěvek na návštěvu bazénu, posilovny, unišeky, dárkové poukazy, výroční benefity, firemní akce)
- Příjemné a přátelské pracovní prostředí
- Zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnání na HPP
- Možnost dalšího profesního růstu

Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Volné místo řidič sk. c pro lokalitu Nová Paka.