SPISOVÝ/-Á ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE

  • Jičín

Pracovní místo ( SPISOVÝ/-Á ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Žádost spolu se strukturovaným životopisem zašlete na e-mailovou adresu: ghrda@osoud.jic.justice.cz nebo zašlete na adresu: Okresní soud v Jičíně, Gabriela Hrdá, Šafaříkova 842, 506 25 Jičín. Bližší informace na tel. čísle 493 547 118 Gabriela Hrdá - personalistka OS.

Nástup:
- ihned

Požadavky:
- středoškolské vzdělání s maturitou (směr ekonomický, veřejná správa)
- dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
- předchozí praxe v justici nebo práce v administrativě výhodou
- psychická odolnost

Platové podmínky:
- podle délky započitatelné praxe, v 6. platové třídě (v rozmezí 16.280,- - 21.490,- Kč)

Náplň práce:
- výběr žádanek a vydání spisů (fyzické vydání spisů ze spisovny, vedení spisové evidence v systému, ISAS - vyžádání ze spisovny, zařazení žádanek do lístkovnice, spisovna OS a odloučená spisovna), vrácení spisů na spisovnu + převzetí dodatečně předaných spisů na spisovnu (fyzické vrácení spisů do spisovny, vedení spisové evidence v systému ISAS - vrácení na spisovnu, kontrola spisů podle předaného seznamu, vyřazení žádanek z lístkovnice, spisovna OS a odloučená spisovna), převzetí nových dokumentů na spisovnu, spisy trvale vydané - vyřazení z lístkovnice vyžádaných spisů a následné zařazení do lístkovnice mezi spisy trvale vydané, záznamy o nové spisové značce se zakládají místo spisů ve spisovně (odd. P a Nc, E - spisy předané exekutorům), (odd D - DPD) urgence spisů (vyžádání spisů zpět na spisovnu, zapůjčených před dobou delší než půl roku).
Volné místo spisový/-á administrativní pracovník/-ce pro lokalitu Jičín