OBCHODNÍ REFERENT

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( OBCHODNÍ REFERENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Pogadlová Gabriela, e-mail: zamestnani@biesse.cz
POUZE-e-mail
Zavedený velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem a osvětlením hledá kolegu na pozici obchodního referenta - pobočka K. Vary
Náplň práce:
o příprava a zpracování nabídek, technická podpora
o komunikace s dodavateli a zákazníky
o péče o stávající zákazníky, rozvíjení kontaktů, vyhledávaní nových obchodních příležitostí, obchodní činnost ve svěřeném regionu - získávání nových zákazníků, zodpovědnost za obchodní výsledek
Požadujeme:
o SŠ vzdělání - obor elektro výhodou
o komunikativnost, aktivní přístup, pečlivost
o znalost práce na PC (MS Office)
o ŘP sk.B
Nabízíme:
o motivující mzdové ohodnocení
o možnost osobního růstu
o zaměstnanecké výhody (bonusy, stravenky, firemní akce a mnoho dalšího)
o notebook, mobilní telefon, po zapracování firemní automobil
o práce ve stabilní dlouhodobě se rozvíjející společnosti

Nabízíme: stravenky
Volné místo obchodní referent pro lokalitu Karlovy Vary.