hlavní účetní oddělení účetnictví, odboru ekonomického

  • Brno

Pracovní místo ( hlavní účetní oddělení účetnictví, odboru ekonomického ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa
Místo výkonu práce: Žerotínovo nám. 3, Brno
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10
Termín nástupu: dle dohody
Charakteristika vykonávané práce:
Vedení účetnictví účetní jednotky, účtování o stavu, pohybu a rozdílu majetku a závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech a o výsledku hospodaření včetně spolupráce na sestavování účetní závěrky a vedení účetních knih.
Kontaktní pracovník: Ing. Jiří Wasserbauer, vedoucí oddělení účetnictví odboru ekonomického, tel. 541 652 236
Požadujeme:
˘ potřebné vzdělání: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
˘ studijní obor: nejlépe ekonomika, veřejná správa
˘ znalost příslušné legislativy: zákon č. 129/2000 Sb., o krajích, zákon č. 563/1991 Sb., o účetnictví včetně prováděcích právních předpisů a českých účetních standardů, zákon č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, vyhláška č. 323/2002 Sb., o rozpočtové skladbě, zákon č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě
˘ zvláštní odborná způsobilost: Finanční hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkum (do 18 měsíců po nástupu do pracovního poměru)
˘ další požadavky:
vítána praxe zejména v oblasti účetnictví ÚSC
uživatelská znalost MS Office, účetní software
ochota se dále vzdělávat
schopnost týmové spolupráce