ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR

  • Písek

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce je:
- poskytování komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu stanoveném právními předpisy, provádění odborných zdravotnických výkonů, práce s dokumentací klienta v Cygnus 2, spolupráce s lékaři, dohled nad dodržováním dietních opatření u klientů, komunikace s rodinnými příslušníky klientů, koordinace týmu pečovatelů na směně, pozice primární sestry pro určené klienty. způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry/bratra.
PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Očekáváme:
- zájem o oblast sociálních služeb, empatii a schopnost rozpoznat a vyřešit potřeby klientů, samostatnost a rozhodnost, zodpovědnost, výborné komunikační schopnosti, zdravotní a trestní způsobilost, základní znalost práce na PC.
Nabízíme:
- mzdu odpovídající vašim zkušenostem, příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25%, poukázky Sodexo, dovolená navíc, bonusy za věrnost, dotované stravování, možnost profesního vzdělávání, práci ve stabilní mezinárodní firmě.
První kontakt: Dominika Rambousová - asistentka ředitele, tel.: 605 166 738 (po - pá 7:00 - 15:30 hod.), e-mail: d.rambousova@senecura.cz nebo osobně na uvedené adrese.
Volné místo zdravotní sestra/bratr pro lokalitu Písek.