AUTOCONT a.s.

Consultant ServiceNow

Odeslat

Pracovní náplň
MVP: Líbalova č.p. 2348/1, Praha 4
Kontakt: Zachová Lucie, tel.: 778497649, e-mail: lucie.zachova@autocont.cz
Anglický jazyk pokročile. Certifikát: SAIF/SIM LEARNING PATH, LONDON DELTA - SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR, IMPLEMENTAČNÍ SPECIALISTA - IT SERVICE MANAGMENT, ITIL - FOUNDATION EXAMINATION
Volné místo consultant servicenow pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Consultant ServiceNow

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: IT - software, vývoj aplikací, IT - správa systémů, hardware
Pozici nabízí: AUTOCONT a.s.
Ulice: Líbalova 2348
Město: Praha
PSČ: 149 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Zachová
E-mail: lucie.zachova@autocont.cz
Telefon: +420 778 497 649

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUTOCONT a.s.