vrchní referent/ka v oddělení hygieny obecné a komunální v České Lípě

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( vrchní referent/ka v oddělení hygieny obecné a komunální v České Lípě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň: provádění státního zdravotního dozoru na úseku hygieny obecné a komunální včetně odběrů vzorků a provádění měření, vypořádání výsledků dozoru a návrhu závěrů k odstranění nedostatků; příprava podkladů pro vydávání rozhodnutí, stanovisek a vyjádření orgánu ochrany veřejného zdraví.
Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
Požadavky pro uchazeče jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení, které je umístěno na úřední desce http://www.khslbc.cz/aktuality/uredni-deska-2/
Formulář žádosti o přijetí do služebního poměru a o zařazení je umístěn http://www.khslbc.cz/personalni-zdroje/
V případě dotazů k danému služebnímu místu se lze obracet e-mailem i telefonicky. Žádost vč. požadovaných příloh musí být podána nejpozději dne 28. února 2019.
Volné místo vrchní referent/ka v oddělení hygieny obecné a komunální v české lípě pro lokalitu Česká Lípa.