Tester mobilních/webových aplikací

  • Brno

Pracovní místo ( Tester mobilních/webových aplikací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dokážeš vytvořit takové testy, které budou testovat za tebe i za celý tým? Hledáme zkušeného testera, který vyhledá chyby co nejdřív, zajistí jejich odstranění a v budoucnu možná povede menší tým.

Co u nás budeš dělat?
-tvořit, zapisovat a spravovat testovací scénáře
-reportovat chyby a výsledky testů a prohledávat chybové logy
-úzce spolupracovat s vývojáři, analytiky a celým týmem
-účastnit se nasazování nových verzí do produkce
-evidovat nové bugy
-manuálně testovat a koordinovat testy uživatelů
-samostatně prověřovat testovací funkce

Bez čeho se neobejdeš?
-umíš pracovat s automatickými testy
-máš základní znalosti v programování
-orientuješ se v HTML kódu
-baví tě programovat a scriptovat
-jsi pečlivý při čtení zadání a testování
-máš povědomí o tom, jak fungují webové aplikace (na úrovni funkcí a propojení)
-výhodou je, pokud máš zkušenosti s testováním software a procesy QA

Čím Tě chceme zaujmout?
-pravidelné navyšování mzdy, víme, že dobré výkony je potřeba ocenit
-Multisport karta a stravenky
-Sick Days a dovolená navíc
-možnost využít home office, pracovat čtyři dny v týdnu nebo třeba i na zkrácený úvazek
-školení podle Tvých potřeb a přání

Máme za sebou projekty různých velikostí, vyvíjíme webové a mobilní aplikace na míru, nejen v oblasti finančních služeb.

Buď u
Volné místo tester mobilních/webových aplikací pro lokalitu Brno.