Stavbyvedoucí

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: dle zakázek zaměstnavatele - Ústecký kraj.
náplň práce:
- Samostatné vedení staveb po stránce organizační, technické i ekonomické
- Jednání a organizace kontrolních dnů s investorem a TDI
- Kontrola projektové dokumentace a kvality prováděných prací
- Práce v Ústeckém kraji
Požadujeme:
- Min. středoškolské vzdělání stavebního směru s maturitou + minimálně 3 roky praxe na pozici stavbyvedoucího
- Znalost a zkušenost s vedením staveb většího rozsahu
- Komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, osobní přístup, loajalita a časová flexibilita
- ŘP sk. B
- Znalost práce na PC
Nabízíme:
- Pracovní poměr na dobu neurčitou po zkušební době
- Finanční ohodnocení 30.000 - 40.000 Kč
- Možnost profesního růstu a odborného vzdělání
- Zaměstnanecké benefity (auto, notebook)
Kontakt:
- telefonicky
- na e-mail
Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Ústí nad Labem.