PRACOVNÍ KONZULTANT, SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍ KONZULTANT, SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- individuální práce s účastníky projektu a uživateli služby sociální rehabilitace, podpora osob se zdravotním postižením při uplatnění na trhu práce a při řešení jejich nepříznivé životní situace, vedení dokumentace.
Požadujeme:
- splnění odborné způsobilosti dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, znalost práce na PC (Word, Excel), aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, respektující přístup k lidem se zdravotním postižením, schopnost řešení neobvyklých situací, velmi dobré komunikační schopnosti, empatii, schopnost sebereflexe.
Nabízíme:
- pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, podporu formou supervize, zaškolení do dané problematiky, profesní rozvoj a vzdělávání, zajímavou práci s lidmi se znevýhodněním, v případě spokojenosti zaměstnavatele možnost prodloužení PP.
Životopis a motivační dopis doručit emailem na pisek@mesada.eu nebo písemně na adresu nábřeží 1. máje 2518, 397 01 Písek do 11.3.2019. Součástí výběrového řízení bude test a pohovor.
Volné místo pracovní konzultant, sociální pracovník pro lokalitu Písek.