Aplikační technik/čka - školitel/ka (pro exportní teritoria)

  • Šumperk

Pracovní místo ( Aplikační technik/čka - školitel/ka (pro exportní teritoria) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE
•zodpovídáte za zabezpečení technického servisu na exportních teritoriích
•do Vaší kompetence patří také seznamování zákazníků se sortimentem a novinkami, návštěvy klíčových zákazníků na exportních teritoriích
a zabezpečování technického servisu
•součástí pracovní náplně je provádění
a dokumentování zkoušek u klíčových zákazníků
•připravujete a provádíte semináře a technická školení u zákazníků a také technickou podporu zákazníků v souladu s příslušnými obchodníky
•zajišťujete přenos informací mezi zákazníkem
a příslušnými odděleními společnosti.
POŽADAVKY NA VÁS
•SŠ případně VŠ vzdělání technického zaměření
•zkušenosti a znalosti s obráběním – praxe v oboru, znalost sortimentu Dormer Pramet
•znalost anglického jazyka požadujeme na komunikativní úrovni
•výhodou pro Vás je znalost ruského jazyka
•uživatelská znalost PC - MS Office
•flexibilita – ochota cestovat, řidičský průkaz sk. B
•komunikační a organizační schopnosti, prezentační dovednosti
•samostatnost, spolehlivost, ochota spolupracovat a vzdělávat se.
NABÍZÍME VÁM
•možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti
•kontakty a spolupráci se zahraničními kolegy
•technické vybavení a zaškolení.
Prac.doba 37,5hod/týdně, jednosměnný provoz.
Volné místo aplikační technik/čka - školitel/ka (pro exportní teritoria) pro lokalitu Šumperk.