PHP programátor senior

  • Brno

Pracovní místo ( PHP programátor senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zaujalo Tě naše zaměření na vývoj internetových a intranetových aplikací v oblasti FinTech? Chceš mít velký vliv na procesy a lidi kolem sebe a vidět za sebou výsledky? Zkoušet nové věci a podílet se na průkopnických projektech? Rádi s Tebou probereme Tvé představy a představíme Ti aktuální možnosti. A pak spolu vymyslíme, jaká role v našem týmu by Ti nejvíc seděla.
Čím Tě chceme zaujmout?
-pravidelné navyšování mzdy, víme, že dobré výkony je potřeba ocenit
-Fruity Mondays a káva, kdy se Ti zachce
-Multisport karta a stravenky
-Sick Days a dovolená navíc
-taťkové a mamky vítáni!
-možnost využít home office, pracovat čtyři dny v týdnu nebo třeba i na zkrácený úvazek
-školení podle Tvých potřeb a přání
Co od Tebe očekáváme?
-vzdělání v oboru IT nebo zkušenosti s programováním
pokročilou znalost PHP, znalost některého PHP frameworku (Zend/Symfony výhodou)
-znalost CSS, MySQL, HTML
-znalost JQuery (výhodou znalost dalších -javascriptových frameworků – např. vue.js)
-zkušenosti s verzovacím systémem
Nesplňuješ některý z požadavků? Nevadí, nehledáme supermuže ani superženu - pokud na sobě chceš pracovat, rádi Ti dáme příležitost.
Máme za sebou projekty různých velikostí, vyvíjíme webové a mobilní aplikace na míru, nejen v oblasti finančních služeb.
Buď u toho s námi!
Volné místo php programátor senior pro lokalitu Brno.