ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE ODBORU SPRÁVY MAJETKU MÚ PÍSEK

  • Písek

Pracovní místo ( ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE ODBORU SPRÁVY MAJETKU MÚ PÍSEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DOBA URČITÁ - ZÁSTUP PO DOBU MATEŘSKÉ A RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ.
Tajemnice Městského úřadu Písek vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů výběrové řízení
na místo úředníka - úřednice odboru správy majetku města Městského úřadu Písek

DRUH PRÁCE: zajišťování správních činností na úseku správy majetku města; hlavním předmětem činnosti bude zajišťování agend veřejných zakázek
DOBA VÝKONU PRÁCE: doba určitá - zastupování po dobu mateřské a rodičovské dovolené
PLATOVÉ PODMÍNKY: platová třída 10 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - příloha č. 2
(19.760 - 29.740 Kč podle délky započitatelné praxe + příslušné příplatky)
PŘEDPOKLADY: způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, věk minimálně 18 let
POŽADAVKY:
-nejméně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
-řidičský průkaz min. skupiny B
-znalost práce s PC
-zkušenosti se zákonem o veřejných zakázkách - nutno doložit alespoň tři zakázky malého rozsahu, které uchazeč - uchazečka zpracoval(a) nebo se na zpracování podílel(a), a to buď z hlediska zadavatele nebo uchazeče. V případě doložení své práce na minimálně jedné zakázce v režimu zákona č. 134/2016 Sb. toto výhodou.
-praxe ve veřejné správě výhodou

Písemnou přihlášku do výběrového řízení spolu s povinnými přílohami zašlete na adresu:
Městský úřad Písek, kancelář úřadu, Ing. Jiří Petrášek, Velké náměstí 114, 397 19 Písek
nebo odevzdejte na podatelně MÚ Písek nejpozději do 22.02.2019.
Za rozhodující se považuje datum přijetí na podatelně MÚ.
Obálku s přih