Petr Todorov

Číšník/servírka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Libušina č.p. 358/51, Olomouc.
Vyučení výhodou, nemusí být v oboru, praxe výhodou.
První kontakt možný POUZE telefonicky nebo mailem.
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník/servírka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Petr Todorov
Ulice: Libušina 358
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Todorov
E-mail: info@ubulhara.cz
Telefon: +420 608 741 497

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petr Todorov