Telefonní specialista

  • Brno

Pracovní místo ( Telefonní specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme přátelský kolektiv zapálených lidí, který se snaží zlepšit, zjednodušit a zefektivnit tisková a kancelářská řešení pro všechny. Patříme mezi jedničky ve svém oboru!
Hledáme telefonního specialistu i bez praxe. Rádi tě zaškolíme, naučíme obchodovat a samozřejmě seznámíme s našimi produkty.

Co bude tvým úkolem:
- aktivně telefonovat a mailovat s novými klienty
- pečovat o své získané klienty
- zapisovat vše do našeho systému IS POHODA
- vytvářet nabídky a objednávky

Co od tebe požadujeme:
- komunikativnost, příjemný hlasový projev
- uživatelskou znalost PC
- ochotu učit se novým věcem
- VÝHODOU nikoliv podmínkou znalost programu POHODA, řidičský průkaz sk. B

Co od nás získáš:
- spolupráce na HPP
- fixní plat + NEOMEZENÉ provize
- za věrnost dostaneš odměnou za odpracované roky
- necháme tě odpočinout 25 dní na dovolené
- nemáme žádné open space, ale malé útulné kanceláře
- každý zaměstnanec je u nás individualitou a proto k němu také tak přistupujeme
- pracovní dobu od 7:30 do 16:00
- skvělá dostupnost do práce (jsme kousek od hlavního nádraží)
- neformální dress code
- vybavená kuchyňka s teplými i studenými nápoji je u nás samozřejmostí a každé pondělí nám vozí čerstvé ovoce i zeleninu

Pokud tě naše nabídka oslovila, tak neváhej a pošli nám životopis na e-mail: ferusova@dam
Volné místo telefonní specialista pro lokalitu Brno.