KUCHAŘ/ -KA PRO CATERING

  • Most

Pracovní místo ( KUCHAŘ/ -KA PRO CATERING ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme nového kolegu na Autodrom v Mostě.
POŽADUJEME:
- samostatnost
- časová flexibilita
- práce v oboru - příprava cateringů, bufetů
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- zkušenosti s vedením týmu
- ochotu a chuť se dále rozvíjet v rámci společnosti
NABÍZÍME:
- práci v atraktivním prostředí závodního okruhu
- adekvátní mzdové ohodnocení
Zaměstnanecké výhody: firemní benefity
HLÁSIT SE: Mádlová Nikola, tel.: 777 659 560, e-mail: nn.madlova@seznam.cz nebo Petr Pospíšil, e-mail: pospisil@autodrom-most.cz, v případě zájmu zašlete mailem životopis, mailem lze i sjednat osobní schůzku
Volné místo kuchař/ -ka pro catering pro lokalitu Most.