Recepční v hotelu

  • Bukovany

Pracovní místo ( Recepční v hotelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme spolehlivé kolegy/kolegyně s příjemným vystupováním, úsměvem a vstřícností. Hledáte stereotyp? Tak hledejte dál! My nabízíme pouze pestrou a různorodou práci, která vás bude bavit.
Náplň práce:
komunikace s klienty jak v českém (85%) tak anglickém jazyce (15%), řešení rezervací a ubytování hostů, zajišťování chodu recepce, obsluha rezervačního systému, administrativní práce na recepci
Co Vám můžeme nabídnout
• zajímavé mzdové ohodnocení 19.000 – 21.000,-
• nástup možný od února
• práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• fixní pracovní doba, krátký/dlouhý týden
• zvýhodněná personální strava + příspěvek na pracovní oblečení
• firemní benefity: wellness, školení, firemní večírky
• zaučení zkušeným personálem
Co od Vás očekáváme
• spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti
• odolnost vůči stresu
• znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook
• Znalost anglického jazyka
• pozitivní přístup k práci a příjemné vystupování
• vhodné i pro absolventy
• dojezdová vzdálenost max 30 min
U nás se setkáte s lidským přístupem a férovým jednáním, vážíme si poctivých a pracovitých lidí a dokážeme je patřičně odměnit.
V případě zájmu nám zašlete váš strukturovaný životopis s fotkou (email: lexa@chata.cz)
Kontaktní osoba: Jan Lexa, tel.: +420 773 796 300
Volné místo recepční v hotelu pro lokalitu Bukovany.