Servisní technik průmyslových mycích zařízení

  • Holešov

Pracovní místo ( Servisní technik průmyslových mycích zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Holešov
- Náplň práce: kompletace, montáž, elektroinstalace a zapojení mycích strojů v Holešově, uvedení strojů do provozu a testování v Holešově, zprovoznění zařízení u zákazníka, zaškolení obsluhy a předání do užívání zákazníků, školení zákazníků, mezinárodní servisní služby (převážně v německy mluvících zemích), komunikace se zákazníky a jejich technická podpora
- Požadavky: ÚSO/SŠ/VŠ dokončené elektrotechnické vzdělání nebo podobnou kvalifikaci, osvědčení dle vyhlášky 50/1978, §6 nebo vyšší výhodou, znalost německého či anglického jazyka na komunikativní úrovni, řidičský průkaz skupiny B, pracovní zkušenosti orientované na zákazníka, samostatnost a aktivní přístup, flexibilitu, ochota cestovat po ČR i do zahraničí
- Nabízíme: pružnou pracovní dobu, stravenky, diety, telefon i pro soukromé účely (popř. notebook), provize z prodeje náhradních dílů, odborná školení a zvyšování kvalifikace, firemní oblečení a obuv
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: s.lanikova@peboeck.cz
Volné místo servisní technik průmyslových mycích zařízení pro lokalitu Holešov.