LOGISTIKA - EXPEDIENT

  • Liberec

Pracovní místo ( LOGISTIKA - EXPEDIENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HOKAMI CZ, s.r.o. je česká rodinná firma vyrábějící elektroniku na zakázku již od roku 1991.
Aktuálně hledáme vhodného kandidáta do oddělení logistiky
Náplní práce:
- expedice výrobků
- nezbytná administrativa (potvrzování dodacích a expedičních listů a faktur)
- spolupráce s jinými odděl.
- fyzická zdatnost podmínkou
Nabízíme:
- zajímavé a perspektivní zaměstnání
- možnost profesního růstu
- moderní zázemí velmi dobře vybavené firmy
- pravidelné finanční odměny
- příspěvek na stravu
- pracovní doba 8-16.30 hod
- pracovní smlouva HPP na dobu neurčitou
- dopravní dostupnost (tram, bus 10 minut)
- rodinnou atmosféru v ryze české firmě
- osobní vztahy (velikost firmy 160 zaměstnanců)
- dotované občerstvení na pracovišti a ve vlastní kavárně www.dolicafe.cz
- péče o chrup ve vlastní špičkové zubní klinice www.dolident.cz
- společenské, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance a jejich rodiny
Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání
- spolehlivost a pečlivost
- uživatelská znalost PC
- řidičský průkaz skupiny B
Zaujala Vás tato nabídka práce? Zašlete nám prosím Váš motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu prace@hokami.cz
Volné místo logistika - expedient pro lokalitu Liberec.