Hasič

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Hasič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme pracovníka pro obsazení služebního místa ASISTENT - HASIČ, tzv. do výjezdu, s místem výkonu práce na územních odborech HZS Ústeckého kraje, tj. v Teplicích, Chomutově, Litoměřicích, Ústí nad Labem, Mostě, Děčíně a v Žatci.

Jedná se o služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění - na dobu určitou tří let s předpokladem změny na dobu neurčitou.
POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY.
Požadujeme:
- minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v libovolném oboru, řidičský průkaz skupiny C výhodou
- dále požadujeme fyzickou zdatnost, zdravotní způsobilost, manuální zručnost, psychickou odolnost.
Nabízíme:
- při nástupu platové zařazení ve 2. tarifní třídě (NV č. 304/2018 Sb. v platném znění)
- po absolvování vstupního odborného kurzu zařazení do 3. tarifní třídy (NV č. 304/2018 Sb.v platném znění), tj. ZÁKLADNÍ TARIF v tarifním stupni podle započitatelné praxe (rozpětí platového tarifu ve 3. tarifní třídě: od 22 940 Kč do 34 410 Kč) + RIZIKOVÝ PŘÍPLATEK + PŘÍPLATEK ZA POUŽÍVÁNÍ OCHRANNÉ DÝCHACÍ TECHNIKY + možnost OSOBNÍHO OHODNOCENÍ po zapracování (cca 1 rok) + PŘÍPLATKY ZA POHOTOVOSTI
- směnný provoz (24ti hodinové služby) s týdenní základní dobou služby 37,5 hodiny, 6 týdnů dovolené.
Přijetí do služebního poměru a ustanovení na služební místo bude realizováno po absolvování fyzických, osobnostních a zdravotních prověrek.

Náplň služebního místa:
- provádění veškerých složitých hasebních a záchranných prací při zásahu s využitím odborností
získaných ve specializačních kurzech,