Pracovník/pracovnice expedice

  • Kladno

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme pracovníka/pracovnici do expedice.

Požadavky: příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníky, selský rozum, základní znalost práce s počítačem, ochota pomoct.

Součástí práce je příjem objednávek, kontrola a administrace nakládky a vykládky, výdej v podnikové prodejně, plánování rozvozů zboží, příjem surovin.

Mzda se odvíjí od odpracované doby, přístupu k práci a schopností a zodpovědnosti zaměstnance.

Nabízíme: stravenky po konci zkušební doby, limonáda zdarma, penzijní připojištění pro dlouhodobé zaměstnance.
Volné místo pracovník/pracovnice expedice pro lokalitu Kladno.