Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  • Strakonice

Pracovní místo ( Skladníci, obsluha manipulačních vozíků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: min SOŠ - s výučním listem, oprávnění VZV, zkušenosti s manipulací s vysokozdvižným vozíkem, zodpovědnost, důslednost
Náplň práce: Obsluha VZV,manipulace s nákladovými prostředky, nakládka a vykládka koberců, komponentů a obalů, příprava vývozů k expedici, příprava a navážení koberců do výroby, dodržování časového plánu nakládky, dodržování provozní dokumentace a pořádku na pracovišti, zajištění předání informací kolegům následující směny a spolupracujícím oddělením.
VÝHODY:Zázemí velké stabilní zahraniční společnosti, 5 týdnů dovolené, měsíční prémie, závodní dotované stravování, 13. plat, věrnostní prémie
KONTAKT: Kudrličková Jana, tel.: 374213512, e-mail: j.kudrlickova@ideal-automotive.com
Volné místo skladníci, obsluha manipulačních vozíků pro lokalitu Strakonice.