ŠIČKY / ČALOUNÍCI

  • Fryčovice

Pracovní místo ( ŠIČKY / ČALOUNÍCI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:30/1/2019 a:24/5/2019
Práce vyžaduje předpoklady pro výkon s manuální zručností i s částečnou znalosti šití a čalounění. Rádi Vás vše naučíme!
Náplň práce:
• převážně šití potahů
• zpracování nástřihů pro čalouněné díly (předmontáže – montáž kování, páskování, upevňování potahu na podkladovou desku)
• natahování čalounění
• lepení a stříhání potahů
• provádění oprav produktů
• spolupráce na zlepšování výroby čalounění
• práce v 2směnném provozu.
Požadavky:
• alespoň základní znalost šití na šicím stroji
• zkušenosti s čalouněním potahů (koženkové, látkové) výhodou
• manuální zručnost
• kreativitu, pečlivost, zaměření na detail, zodpovědnost, samostatnost
• praxe výhodou
• vzdělání střední odborné / vyučen
• zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (lokální svalová zátěž horních končetin).
Nabízíme:
• perspektivní a zajímavou práci v úspěšné dynamicky se rozvíjející společnosti
• práce v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu
• dovolená navíc
• sick days
• dotované závodní stravování
• příspěvek na penzijní připojištění
• příplatky nad rámec zákona
• odměna za doporučení nového zaměstnance
• sportovní a společenské akce
• zvýhodněný mobilní tarif
• finanční odměny při životních a pracovních jubileích
• odměnu za dárcovství krve.
Kontakt viz výše.
Volné místo šičky / čalouníci pro lokalitu Fryčovice.