PRACOVNÍK LOGISTIKY/EXPEDICE

  • Turnov

Pracovní místo ( PRACOVNÍK LOGISTIKY/EXPEDICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň:
Příprava objednávek skladového zboží (brýlových čoček)
Analýza zásob se zřetelem na finanční parametry skladu a zajištění plynulých služeb zákazníkům
Organizování denních inventur
Zpracování podkladů pro finanční oddělení
Organizace naskladňování a vyskladňování zboží ve skladu

Požadavky:
Ukončené středoškolské vzdělání,
Spolehlivost, pečlivost a kreativnost při plnění pracovních úkolů
Práce v odpoledních hodinách
Znalost práce s programem MS Excel
Znalost AJ výhodou
Zkušenosti z logistiky a skladového hospodářství výhodou

Nabízíme:
Zajímavou a samostatnou práci
Zázemí nadnárodní společnosti
Možnost osobního i profesního rozvoje
Příjemné pracovní prostředí a adekvátní ohodnocení

stravenky

kontakt: e-mailem
Volné místo pracovník logistiky/expedice pro lokalitu Turnov.