Vedoucí Pečovatelské služby Kvasiny kumulovanou s funkcí pečovatel/ka

  • Kvasiny

Pracovní místo ( Vedoucí Pečovatelské služby Kvasiny kumulovanou s funkcí pečovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výběrové řízení - celé znění inzerátu včetně náležitostí přihlášky do VŘ naleznete na www.obec-kvasiny.cz/aktuality.
Písemnou přihlášku s požadovanými náležitostmi doručit na adresu Obce Kvasiny do 25.2. 2019.
Bližší informace podá starostka Ing. Alice Nováková.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů, případně nevybrat žádného z uchazečů nebo vyzvat uchazeče k účasti v druhém kole.
Předpoklad pro vznik pracovního poměru:
- odborná způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, v platném znění
- výhodou odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, v platném znění
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
Požadavky:
- znalost problematiky poskytování sociálních služeb (také terénní služba)
- znalost právních předpisů potřebných pro výkon této práce, zejména dobrá znalost zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách a vyhlášky č.505/2006 Sb., v platném znění
- výborné řídící a organizační schopnosti, flexibilita
- výborné komunikační schopnosti
- schopnost orientace na člověka, jeho cíle a potřeby, empatie, pozitivní myšlení
- praxe ve vedoucí funkci výhodou
- samostatnost při řešení problémů
- vysoká zodpovědnost a důslednost při vykonávání funkce
- odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení
- velmi dobrá znalost práce na PC
- zkušenosti s vypracováním metodických postupů a nastavením, zavedením a kontrolou standardů kvality sociálních služeb
- ři