Kupi.cz retail, s.r.o. Projektový manažer/ka

Projektový manažer/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Zpracování a koordinování interních projektů, zodpovědnost za jejich dokončení, komunikce s týmem vývoje, marketingu a externími pracovníky. Zkušenosti z řízením internetových projektů, znalosti z oblasti online marketingu, aktivní znalost AJ, stravenky zdarma, 23 dní dovolené, společné snídaně, svačinky, káva a čaj na pracovišti zdarma, možnost dalšího vzdělávání, kontakt pouze e-mailem.
Volné místo projektový manažer/ka pro lokalitu Uherské Hradiště.

Požadavky
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 05. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Projektový manažer/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Administrativa a organizace
Pozici nabízí: Kupi.cz retail, s.r.o.
Ulice: Stojanova 508
Město: Uherské Hradiště
PSČ: 686 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Alžběta Jurčová
E-mail: kariera@kupi.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kupi.cz retail, s.r.o.