Czech Med Cross z.s.

KUCHAŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
KUCHAŘ/-KA - pracoviště Nová Paka, Štikov.
V případě zájmu pište na e-mail: ds-kuchyn@seznam.cz, bližší informace na tel.: 778885619 pí Bernardová.
Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, schopnost samostatné práce.
Jedná se o přípravu teplé i studené kuchyně. Výhodou zkušenosti a praxe v oboru.
Nabízíme příspěvek na stravování, garantovaný růst mzdy po ukončení zkušební doby, možnost ubytování.
Vhodné i pro absolventy/-tky, zdravé i OZZ, pro občany/-nky EU.
Volné místo kuchař/-ka pro lokalitu Nová Paka.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Czech Med Cross z.s.
Ulice: 117
Město: Nová Paka
PSČ: 509 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Veronika Bernardová
E-mail: ds-kuchyn@seznam.cz
Telefon: +420 778 885 619

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Czech Med Cross z.s.