sociální pracovník/ce

  • Kroměříž

Pracovní místo ( sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Kroměříž - Rodinné centrum Kroměříž
- Náplň práce: sociální služby - sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, dodržování standardů kvality sociálních služeb, vedení spisové evidence
- Předpoklady: spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce, komunikativnost, profesionální vystupování, empatie, sociální cítění, znalost práce na PC
- Požadavky: odborná způsobilost dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, absolvování psychologického vyšetření
- Pracovní podmínky: pracovní smlouva od 1. 3. 2019, Mzdové podmínky: nástupní mzda 19 231,-/měsíc/1,0 úvazek
- Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail vedoucí sociální služby, paní Mgr. Elišce Petruchové - administrativa@rckm.cz
Volné místo sociální pracovník/ce pro lokalitu Kroměříž.