SPECIALISTA/-TKA LOGISTIKY - PLÁNOVÁNÍ VÝROBY, ZÁKAZNICKÝ SERVIS

  • Kněžnice

Pracovní místo ( SPECIALISTA/-TKA LOGISTIKY - PLÁNOVÁNÍ VÝROBY, ZÁKAZNICKÝ SERVIS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SPECIALISTA/-TKA LOGISTIKY - ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Stabilní mezinárodní společnost Tecmaplast Kněžnice u Jičína hledá vhodného kandidáta / ku na pozici:
SPECIALISTA/TKA LOGISTIKY - PLÁNOVÁNÍ VÝROBY, ZÁKAZNICKÝ SERVIS
Náplň práce:
- denní komunikace se zákazníkem v anglickém jazyce - písemná, telefonická
- příjem zákaznických objednávek (EDI)
- plánování kapacit výrobních zařízení v závislosti na požadavcích zákazníka (optimalizace výrobního plánu)
- spolupráce s ostatními odděleními firmy
- koordinace a příprava vývozu včetně objednání přepravy
- spolupráce s externími a konsignačními sklady
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání (práce vhodná i pro absolventy)
- komunikativní znalost angličtiny podmínkou (znalost nj nebo fr je výhodou)
- znalost práce na PC (Microsoft Word, Excel)
- ochota učit se novým věcem
- pečlivost, flexibilita, schopnost určit priority
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- zkušenosti v oblasti logistiky jsou výhodou
Nabízíme:
- zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- příjemný kolektiv
- nástup možný ihned
- možnost profesního i osobního růstu
- vhodné i pro absolventy/-tky
Kontakt:
V případě zájmu zašlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce na email: personal@tecmaplast.cz
Volné místo specialista/-tka logistiky - plánování výroby, zákaznický servis pro lokalitu Kněžnice.