Sociální pracovník/ce - Oddělení hmotné nouze - Kontaktní pracoviště v Kroměříži

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce - Oddělení hmotné nouze - Kontaktní pracoviště v Kroměříži ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž - Úřad práce České republiky - Krajská pobočka ve Zlíně, Kontaktní pracoviště v Kroměříži, Oddělení hmotné nouze

- Pracovní podmínky: platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy, platová třída 10, pružná pracovní doba - plný úvazek, předpokládaný nástup - březen 2019, pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené
- Hlavní náplň činnosti: zajišťování specializované agendy poskytování dávek pomoci v hmotné nouzi, komplexní zpracování žádostí o dávky pomoci v hmotné nouzi, řešení sociálně-právních a sociálních problémů klientů aplikací odborných metod sociální práce, sociální poradenství, provádění sociálních šetření v domácnostech klientů, vyhodnocování nároků na dávky včetně vydávání rozhodnutí o dávce, kontrola výplaty dávek pomoci v hmotné nouzi.

- Kvalifikační a další požadavky: ukončené VŠ bakalářské vzdělání nebo VOŠ se zaměřením na sociální práci, sociální pedagogiku, odborná způsobilost podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, praxe v oblasti státní správy výhodou, výborná uživatelská znalost práce s PC, Komunikační dovednosti - schopnost jednat s klienty v problémových situacích, odolnost vůči stresu, samostatnost, pečlivost, důslednost, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka – výhodou

- V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis se strukturovaným životopisem nejpozději do 31. 1. 2019 na e-mailovou adresu: ondrej.pinous@uradprace.cz
Volné místo sociální pracovník/ce - oddělení hm