ASISTENT/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( ASISTENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce je zajištění běžného chodu sekretariátu, podpora vedení a jednotlivých oddělení, vyřizování korespondence a telefonátů, veškerá administrativní činnost, evidence a archivace dat a písemností, správa vozového parku.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost, pečlivost
- Komunikační a organizační schopnosti
- Znalost práce na PC - MS Office-Word, Excel, Outlook a internet - ověřuje se testem
- Základní znalost Aj podmínkou, Nj výhodou
- ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou
- Praxe na obdobné pozici výhodou
Nabízíme:
- Práce na hlavní pracovní poměr, lze i zkrácený úvazek 6 h denně
- Práce v moderním chemickém provoze
- Zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, stravenky, lístky do bazénu a sauny)
- Odpovídající platové ohodnocení
- Možnost firemního ubytování
- Odpovídající platové ohodnoceni 25 000 Kč (plný úvazek)
Požadovaný nástup: Dohodou
Místo výkonu práce: Výrobní závod společnosti v Liberci - Rochlicích
Kontakty: email: info@temperatior.cz
Volné místo asistent/ka pro lokalitu Liberec.