OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PREZENTACE EDUKAČNÍCH PUBLIKACÍ NA ZŠ A MŠ

  • Most

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PREZENTACE EDUKAČNÍCH PUBLIKACÍ NA ZŠ A MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obchodní společnost působící ve školním sektoru příjme obchodní zástupce na prezentaci edukačních publikací, pomocí kterých se děti učí hravou formou.
INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ:
Místo práce: V rámci svého regionu (Most)
Druh pracovního poměru: dohoda, TPP
Pracovní doba: 7:30 - 16:00
NÁPLŇ PRÁCE, PRAVOMOCI A ODPOVĚDNOSTI:
- Oslovení základních a mateřských škol
- Komunikace s řediteli a učiteli škol
- Prezentace a distribuce publikací po školách
POŽADUJEME:
- Řidičský průkaz + vlastní auto výhodou
- Komunikativnost,
- Znalost komunikace přes skype
- Příjemné vystupování,
- Ochota učit se nové věci.
NABÍZÍME:
- Profesní a odborný růst,
- Zajímavé finanční ohodnocení,
- Stabilní a zajímavé zaměstnání.
HLÁSIT SE: Potočár Martin, e-mail: martin.potocar@educaprint.eu, hlásit se pouze mailem
Volné místo obchodní zástupce - prezentace edukačních publikací na zš a mš pro lokalitu Most.