FINANČNÍ ŘEDITEL

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( FINANČNÍ ŘEDITEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:Jana Tociková tel.: 353 348 416, 560, 731 429 019 , e-mail: personalni@bristolgroup.cz (PO - PÁ 7,30 - 16,00 hod)
V případě zájmu zašlete profesní strukturovaný živitopis s fotografií na email: personalni@bristolgroup.cz
Co Váš čeká
Komplexní odpovědnost za oblast financí společnosti a za strategické řízení financí
Aktivní podíl na definici obchodní strategie a zabezpečení finanční stability, trvalého růstu zisku společnosti
Tvorba ročních plánů a rozpočtů
Odpovědnost za rozpočty, reporting a controlling

Co nabízíme
Jistotu práce u zavedeného, stabilního a perspektivního zaměstnavatele
Dobré mzdové ohodnocení + prémie
Možnost profesního a osobního růstu
Zaměstnanecké benefity - např. příspěvek na stravování, na dovolenou, na dětskou rekreaci, na penzijní nebo životní připojištěn, zvýhodněný zaměstnanecký tarif Vodafon
Podmínkou:
VŠ vzdělání ekonomického zaměření
Praxe v oboru minimálně 5 let (v komerční, nikoliv ve státní sféře)
Znalost platné a související legislativy
Znalost práce na PC s důrazem na Excel
Zkušenosti s řízením kolektivu
Aktivní znalost ruského jazyka
Organizační a komunikační schopnosti, profesionální přístup k plnění úkolů, značná odolnost vůči stresu, samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost, korektní a vstřícné vystupování.
Výhodou:
Znalost AJ
Zkušenosti s programem Flores
Volné místo finanční ředitel pro lokalitu Karlovy Vary.