*řidič nákladního vozidla T 815 na výkopové práce a návozy kameniva

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( *řidič nákladního vozidla T 815 na výkopové práce a návozy kameniva ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO BUDE VAŠÍ HLAVNÍ NÁPLNÍ?
- převoz zeminy, písků a kameniva na stavbách
- vést záznamy a doklady o provozu vozidla

JAKÉ POŽADAVKY JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÉ?
- SOU/SŠ v technickém oboru výhodou
- řidičský průkaz sk. „C“
- platný profesní průkaz
- jeřábnický průkaz nebo průkaz k obsluze hydraulického nakládacího jeřábu výhodou
- vhodné pro ženy a muže

PROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?
- získáte zajímavou práci u stabilní společnosti
na hlavní pracovní poměr po celý rok
- dostanete zajímavé finanční ohodnocení a řadu benefitů:
týden dovolené navíc, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění
Volné místo *řidič nákladního vozidla t 815 na výkopové práce a návozy kameniva pro lokalitu Žďár nad Sázavou.