FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod

Systemový Analytik (System Quality Assurance Analyst)

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem nebo telefonicky kdykoli v pracovní dny
Popis pozice
Systemový analytik je složkou mezi klienty a funkčními odděleními FNZ. Hlavní odpovědností je technická analýza FNZ platforem a podílení se na business procesech v týmu přiděleném specifickému klientovi.
Náplň práce
Prověřování stávajících IT systemů a business modelů.
Analýza klientských a technických požadavků a jejich transformace do funkčních specifik a dokumentace.
Řízení interních/externích partnerů tak, aby návrh designu splňoval požadavky.
Spolupráce s IT developery k zajištění kontroly a čitelnosti navrhovaného řešení.
Rozvíjení znalosti funkcionality platforem a business procesů souvisejících s jejich přidělenou oblastí.
Vzdělávání a příprava klientů (interních a externích) v rámci rozvoje řešení tak, aby splňovaly obchodní a technické požadavky.
Poskytování podpory Solution Consultantům při zákaznických workshopech a přispívání svým vhledem na konzultativní bázi.
Diskutování, porozumnění a dokumentace systémových specifikací společně se Solution Consultanty a vedoucími týmu.
Poskytování pravidelných aktualizací Delivery Manažerům.
Spolupráce s ostatními členy týmů k zajištění konsitentního přístupu mezi všemi týmy.
Požadované zkušenosti:
Anglický jazyk - ústní komunikace s klienty na denní bázi, prostřednictvím emailu a při příležitostných návštěvách
Vysokoškolský titul
Znalost IT prostředí a jeho terminologie je plus
Znalost Visio Modelling, Enterprise Architect a Wireframe, SQL, a .NET je velkou výhodou
Předchozí zkušenost v rámci projektu v IT nebo technologické spole

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 01. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Systemový Analytik (System Quality Assurance Analyst)

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod
Ulice: Rašínova 637
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Linda Lastovickova
E-mail: linda.lastovickova@fnz.co.uk
Telefon: +420 778 076 454

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod