Asistent/ka vedení kvality

  • Prachatice

Pracovní místo ( Asistent/ka vedení kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
o NJ na min. středně pokročilé úrovni podmínkou
o Znalost práce na PC, zejména Excel
o Výborné organizační schopnosti, systematičnost
o Znalost aplikace SAP výhodou
o Spolehlivost, časová flexibilita
Náplň práce:
o Podíl na vedení oddělení kvality
o Zajištění kvality jednotlivých produktů
o Příprava kontrolních formulářů
o Dohled nad dodržováním správných šarží
o Vedení příslušné dokumentace
o Zodpovědnost za personál v oddělení kvality - rozdělování práce
o Balení, zasílání a archivování vzorků
Nabízíme:
o Zajímavou a kreativní práci
o Zaškolení a odbornou pomoc
o Motivující finanční ohodnocení, prémie
o Přátelský kolektiv
o Moderní a příjemné pracovní zázemí
Pro bližší informace kontaktujte Lenku Wimbersky na TEL:388 304 210 nebo emailem: Lenka.Wimbersky@fsgruppe.com nebo osobně na adrese Nebahovská 68, 383 01 Prachatice
Volné místo asistent/ka vedení kvality pro lokalitu Prachatice.