Osobní asistentka jednatele

  • Krnov

Pracovní místo ( Osobní asistentka jednatele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov, Čsl. armády 27a
pracovní doba od 7.00 do 15.30 hodin
Co bude Vaší náplní práce?
Zajišťování podpůrných aktivit jednatele
Příprava podkladů pro jednání, příprava statistik, prezentací apod.
Asistenční servis při jednáních
Zápis z porad a valných hromad
Administrativní agenda
Tvorba smluvních písemností
Samostatné vyřizování organizačních úkolů dle dispozic jednatele
Řešení dalších operativních úkolů
Co od Vás očekáváme?
VŠ ekonomického směru
Řidičský průkaz sk. B
Znalost anglického jazyka podmínkou
Práci s PC na výborné úrovni
Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
Orientaci v účetních dokumentech (výsledovka, rozvaha)
Zkušenosti s nastavováním procesů a jejich kontroling
Analytické myšlení
Vysokou míru samostatnosti a spolehlivosti
Umění řešit problémy, plánovat a organizovat činnosti
Flexibilitu, proaktivní přístup, odolnost vůči stresu
Schopnost spolupráce, výborné komunikační dovednosti
Příjemné vystupování
Co Vám za to nabízíme?
Platové podmínky 25.000 - 40.000,- Kč
Na co se můžete těšit?
Perspektivní pozici ve stabilní, úspěšné a stále se rozvíjející se společnosti
Možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí
Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji
Místo pracoviště: Krnov

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, doba určitá rok, poté doba neurčitá

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií na e-mail personalni@znackymorava.cz
Z : 10.1.2019 A : 15.2.2019 A : 22.3.2019
Volné místo osobní asistentka jednatele pro lokalitu Krnov.