ASISTENT/KA VÝVOJOVÉHO ODDĚLENÍ

  • Brno

Pracovní místo ( ASISTENT/KA VÝVOJOVÉHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: Skopal@dawell.cz

ASISTENTKA VÝVOJOVÉHO ODDĚLENÍ
Firma Dawell CZ s.r.o., zabývající se vývojem průmyslových elektronických přístrojů hledá do svého týmu asistentku vývojového oddělení.
Náplň práce:
Zajištění chodu kanceláře a vedení administrativy
Plánování a organizace porad, úkolů
Komunikace s dodavateli, zpracování nabídek
Spolupráce na tvorbě dokumentace
Očekáváme:
SŠ/VŠ vzdělání
Samostatnost, aktivní přístup a ochota se učit nové věci
Komunikativní a přátelskou povahu
Znalost práce s PC, MS Office
Znalost AJ
Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
Zajímavou a různorodou práci v malém, příjemném týmu
Možnost odborného rozvoje v zázemí úspěšné společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody
Pružnou pracovní dobu (možnost zkráceného pracovního úvazku)
Nástup dle dohody
Pracoviště Brno, Podnikatelská (Technologický park)
Projektové odměny, stravenky, 13-plat, zam. bonusy
Volné místo asistent/ka vývojového oddělení pro lokalitu Brno.