TECHNOLOG/SMĚNOVÝ TECHNOLOG, Brno, vhodné pro zkušené i absolventy

  • Brno

Pracovní místo ( TECHNOLOG/SMĚNOVÝ TECHNOLOG, Brno, vhodné pro zkušené i absolventy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Baví Vás chemie a zajímala by Vás technologie galvanického pokovování?
Máte chemické vzdělání a chuť se učit novým věcem?
Pak jste to Vy, koho hledáme!
Jsme ryze česká firma se zaměřením na povrchovou úpravu dílů elektrochemickým a galvanickým procesem pokovení pro různá průmyslová odvětví. Jsme LARS Chemie, spol. s r.o., letopočet narození 2004, www.lars.cz.
CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE
dohled na nautralizací odpadních vod
kontrola provozu neutrostanice a výrobní linky
doplňování chemie do technologických lázní a odběr vzorků
komunikace s laboratoří a odběr vzorků lázní/vod pro analýzy
spoluúčast na provádění laboratorních rozborů v případě potřeby
denní komunikace s vedoucím výroby a hlavním technologem
podílení se na řešení nápravných opatření a zefektivnění procesů
CO OD VÁS OČEKÁVÁME
SŠ/VŠ vzdělání chemického nebo obdobného oboru
časovou flexibilitu a týmového ducha
manuální zručnost a technické/analytické myšlení
zájem o dlouhodobou spolupráci
NABÍZÍME
odpovídající mzdu a systém odměn, bude upřesněno dle Vašich zkušeností a znalostí
pracovní smlouvu na dobu neurčitou v dlouhodobě stabilní firmě
nástup možný IHNED nebo dle DOHODY
plný úvazek v kmenovém stavu, žádná agentura
pravidelnou výplatu mzdy na Váš účet, složenky přece nepočkají
pracoviště v Brně, ul. Radlas 5, cca 5 min. od zastávky tramvají
neformální a přátelský kolektiv, který Vám rád a vždy pomůže
zaučení na pozici hlavním technologem a kolegy, není čeho se bát
férový přístup nadřízených k zaměstnancům
samozřejmě odpovídající pracovní oblečení a vybavení
stravenk