Prodavač/ka sportovního zboží - Prodejní asistent/ka

  • Rožnov pod Radhoštěm

Pracovní místo ( Prodavač/ka sportovního zboží - Prodejní asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví tě sport, móda nebo fitness? Nebaví tě naopak chodit si to do práce jen tak odsedět? U nás budeš mít přehled o aktuálních trendech, budeš v kontaktu se zákazníky a rozhodně se nebudeš nudit. To vše s možností zkráceného úvazku na 6 hodin.
Tvým úkolem bude primárně prodej zboží na prodejně, nehledáme však obyčejné prodavače, ale profesionály - asistenty, kteří pomohou s výběrem produktu pro daný sport, či aktivitu.
Nabízíme:
o nadstandardní měsíční mzdu
o možností navýšení mzdy dle dosažených výsledků
o práci v přátelském kolektivu a příjemném prostředí jen pár metrů od náměstí v Rožnově p. R.
o zaměstnanecké slevy na veškeré nabízené zboží
o otevřené a férové jednání
o zázemí stabilní společnosti s 25 letou historií
o zkušenosti pro osobní rozvoj a kariérní postup
Požadujeme:
o komunikativnost
o příjemné vystupování
o úsměv
o obchodního ducha
o zodpovědnost
o chuť učit se novým věcem
o týmovost
o loajalitu jak ke kolegům, tak zákazníkům
o znalost základní práce na PC (kasa, excel, word, internet)
Tvým úkolem bude primárně prodej zboží na prodejně, nehledáme však obyčejné prodavačky, ale profesionály - asistentky, které pomohou s výběrem produktu pro daný sport, či aktivitu.
První kontakt: emailem.
ov.4.9.19
Volné místo prodavač/ka sportovního zboží - prodejní asistent/ka pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.