Účetní

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
-Kompletní zpracování účetnictví dle platné legislativy
-Spolupráce při provádění inventur
-Vyhotovení měsíční a roční závěrky společnosti
-Evidence majetku společnosti
-Vypracování přiznání DPH
-Spolupráce s auditorem a daňovým poradcem společnosti
-Ostatní účetní operace dle pokynů nadřízeného
Požadujeme
-SŠ vzdělání s maturitou
-Praxe na pozici finanční účetní min. 3 roky
-Znalost podvojného účetnictví
-Aktivní znalost MS Office, program Helios Orange výhodou
-Řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme
-práce na HPP
-jednosměnný pracovní režim, pružné rozvržení pracovní doby
-základní mzda dle zkušeností od 22.000,- Kč/měsíc
-stabilní zaměstnání v rodinné firmě, která působí 15 let na trhu
-místo výkonu práce - okres Česká Lípa
-nástup možný ihned
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu firma@elgocz.com nebo zavolejte ne tel. 777 733 977.
Volné místo účetní pro lokalitu Česká Lípa.