Organizační pracovník

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Organizační pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Platové zařazení
-9 platová třída (platový stupeň dle započitatelné praxe)
-zvláštní příplatek (3500,- Kč)
-možnost osobního ohodnocení
-zaměstnanecké benefity
Požadavky:
-středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
-znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel)
-výborné komunikační a organizační schopnosti
-bezúhonnost
-znalost programů využívaných u Vězeňské služby ČR - výhodou
Místo pracovního působiště: Akademie VS ČR Stráž pod Ralskem
Předpokládaný termín nástupu do funkce: 1. 3. 2019
Náležitosti přihlášky:
-strukturovaný životopis
-kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
-kopie výpisu z evidence rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce)
Poslední den doručení písemné přihlášky do výběrového řízení: 31. 1. 2019
Konání výběrového řízení: přesný termín bude uchazečům dodatečně sdělen
Přihlášku s požadovanými materiály zašlete na adresu: Vězeňská služba ČR, Akademie VS, Máchova 200, 471 27 Stráž pod Ralskem.
Obálku označte v levém dolním rohu: Organizační pracovník - NEOTEVÍRAT
Volné místo organizační pracovník pro lokalitu Stráž pod Ralskem.