Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchař/ka na výrobu pizzy

Pracovní místo ( Kuchař/ka na výrobu pizzy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Upřesňující informace:

pracovní doba: krátký a dlouhý týden
požadujeme: výuční list a praxi, flexibilitu, odpovědný přístup k práci

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravné

Způsob kontaktu:
- telefonicky - 602 414 736, 603 837 965 (celý den)
- e-mailem - jsimiceatiol.cz
- osobně - na adrese ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Pomocné a dokončovací stavební práce Místo výkonu práce: Bezručova č.p. 145, Zbiroh Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- Kč/měs. Kontakt: p. Kuchta, tel.: 603 207 366 (8:00 - 16:00 hod.) Volné místo pomocné a dokončovací stavební práce pro lokalitu Zbiroh.
KUCHTA-TOMÁŠEK STŘECHY s.r.o. Zbiroh, Inzerováno včera

Kuchař/ka Místo výkonu práce: nám. K. Šternberka 238, Radnice Náplň práce: vaření hotových jídel Požadujeme: střední odborné vzdělání, praxe v kuchyni nutná Nabízíme: platové ohodnocení od 30.000,- Kč/měs., pracovní doba - pouze ranní směna - nástup v 5:00 ...
MANTO logistic s.r.o. Radnice, Inzerováno včera

Pomocný/pomocná kuchař/kuchařka Místo výkonu práce: Kulturní dům Volduchy č.p. 258 Požadavky: praxe výhodou První kontakt telefonicky v odpoledních hodinách, nebo e-mailem: p. Erik Andrejs, tel.: 777 218 836, e-mail: restaurace.kd.volduchy@seznam.cz Volné místo pomocný/pomocná ...
Erik Andrejs Volduchy, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit