účetní

  • Hulín

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Hulín
- Náplň práce: zaúčtování a práce s doklady, kontrola formální a věcné správnosti dokladů, evidence došlých faktur, evidence majetku společnosti, odpisy, účtování skladů , příprava pravidelných uzávěrek a reporting vrcholovému managementu, zpracování DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení, příprava účetní závěrky a podkladů pro zpracování daňového přiznání k DPPO, komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. auditor, banka, finanční úřad), administrativa
- Požadujeme: SŠ vzdělání, praxi na obdobné pozici ve výrobní firmě minimálně 5 let, znalost účtování v rámci všeobecného účetnictví dle platných zákonů, znalost daňové a účetní problematiky
- Nabízíme: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, vypracovaný systém benefitů v oblasti kultury, sportu a zdraví
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pers@triangolo.cz
Volné místo účetní pro lokalitu Hulín.