PEČOVATEL/KA

  • Písek

Pracovní místo ( PEČOVATEL/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce je:
- přímá obslužná péče, podpora soběstačnosti klientů, nácvik jednoduchých denních činností, poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulace s pomůckami klientů.
PP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
Očekáváme:
- základní nebo střední vzdělání, věk 18 let, způsobilost k právním úkonům, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, vlídné jednání, samostatnost v rozhodování a znalost práce na PC.
Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách je výhodou nikoli podmínkou.
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme:
- mzdu odpovídající vašim zkušenostem, příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25%, poukázky Sodexo, dovolená navíc, bonusy za věrnost, dotované stravování, možnost profesního vzdělávání, práci ve stabilní mezinárodní firmě.
První kontakt: Dominika Rambousová - asistentka ředitele, tel.: 605 166 738 (po - pá 7:00 - 15:30 hod.), e-mail: d.rambousova@senecura.cz nebo osobně na uvedené adrese.
Volné místo pečovatel/ka pro lokalitu Písek.