Obchodní zástupce - prodej zemědělských strojů

  • Svitavy

Pracovní místo ( Obchodní zástupce - prodej zemědělských strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Svitavy
NÁPLŇ PRÁCE:
- Prodej zemědělské techniky
- Aktivní a systematická práce v terénu se zákazníky
- Získávání nových obchodních příležitostí
- Spolupráce s dodavateli
- Předvádění strojů u zákazníků
- Příkladná reprezentace společnosti
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: bydliště zaměstnance + konkrétní oblast Královéhradeckého a Pardubického kraje
SMĚNNOST: běžná pracovní doba, 1 směna
PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH: plný úvazek na dobu neurčitou (3 měsíce zkušební doba)
HRUBÁ MĚSÍČNÍ MZDA: fixní mzda + prémie (předpoklad u dobrého prodejce je 30 000,-Kč a výše)
NÁSTUP: dle dohody
POŽADUJEME:
- VŠ/SŠ vzdělání zemědělského/technického směru
- Organizační a obchodní schopnosti
- Schopnost dotahovat obchodní příležitosti a úkoly do zdárného konce
- Časovou flexibilitu, samostatnost, profesionální vystupování
- Aktivní přístup k událostem a změnám na trhu
- Uživatelské ovládání PC a MS Office
- Řidičský průkaz sk. B
- Výhodou praktická znalost problematiky zemědělství
- Znalost AJ výhodou
NABÍZÍME:
- Odpovídající platové podmínky
- Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti
- Služební vůz i k soukromým účelům
- Mobilní telefon a notebook
- Příspěvek na stravování
- Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
KONTAKT:
Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na prace@agrokonzulta.cz
Do předmětu zprávy uveďte text Obchodní zástupce - prodej zemědělských strojů
Volné místo obchodní zástupce - prodej zemědělských strojů pro lokalitu Svitavy.