Vedoucí technicko - provozního oddělení

  • Kladno

Pracovní místo ( Vedoucí technicko - provozního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Komplexní zajišťování správy a údržby objektů a pracovišť ZÚ, autodopravy.
Jednání s dodavateli, s odběrateli a s úřady veřejné správy.
Vedení příslušné administrativní agendy - spolupráce při uzavírání smluv, vedení provozních evidencí, nabídkové řízené.
Spolupráce v rámci BOZP a PO.
Spolupráce s ostatními odbornými pracovišti.
Řízení motorového vozidla.

Požadavky:
Požadované minimální vzdělání: ÚSO, středoškolské s maturitou.
Schopnost řídit, organizovat a provádět hodnocení práce podřízených pracovníků.
Aktivní práce na PC.
ŘP sk. B - aktivní řidič.
Spolehlivost, samostatnost, flexibilita, komunikační schopnosti, schopnost týmové práce a řešení problémů.
Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
Plný úvazek.
Smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením.
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace.
5 týdnů dovolené + 2 sick days.
Stravenky.
Volné místo vedoucí technicko - provozního oddělení pro lokalitu Kladno.