Marek Hrabovský

KUCHAŘ/KA - PIZZAŘ (HPP, DPP, DPČ)

Odeslat

Pracovní náplň
A16 z:17/12/2018 (HPP, DPP, DPČ) a:10/1/2019
Práce na HPP, nebo DPP, nebo DPČ, vhodná i pro absolventy. Práce na plný, anebo zkrácený úvazek. Praxe výhodou.
Náplň práce:
- příprava pizzy a jiných pokrmů z naší nabídky, příprava surovin, komunikace se zákazníky.
Nabízíme finanční prémie, pizza zdarma.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.
Volné místo kuchař/ka - pizzař (hpp, dpp, dpč) pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 01. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/KA - PIZZAŘ (HPP, DPP, DPČ)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Marek Hrabovský
Ulice: Sadová 3469
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Marek Hrabovský
E-mail: hrabovsky.marek@seznam.cz
Telefon: +420 775 961 188

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Marek Hrabovský