PRODAVAČ/-KA DO SAMOOBSLUŽNÉ RESTAURACE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRODAVAČ/-KA DO SAMOOBSLUŽNÉ RESTAURACE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup září 2018
- Požadujeme: příjemné vystupování, loajalita, flexibilita
- Nabízíme: podnikové stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy
- V případě zájmu kontaktujte: Matulová Marie, tel.: 602 152 089, Po - Pá (8:00 - 16:00), email marie.matulova@centrum.cz
Volné místo prodavač/-ka do samoobslužné restaurace pro lokalitu Hradec Králové.