ŠIMICE TIPO s.r.o.

Kuchař

Odeslat

Pracovní náplň
Upřesňující informace:
- pracovní doba - krátký a dlouhý týden
- požadujeme výuční list a praxi, flexibilitu, odpovědný přístup k práci

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravné

Způsob kontaktu:
- telefonicky - 602 414 736, 603 837 965 (celý den)
- e-mailem - jsimice@iol.cz
- osobně - na adrese Husova 1056, 357 35 Chodov (od 8:00 do 15:00 hod.)
Volné místo kuchař pro lokalitu Chodov.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 03. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: ŠIMICE TIPO s.r.o.
Ulice: Husova 1056
Město: Chodov
PSČ: 357 35

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Šimice
E-mail: j.simice@iol.cz
Telefon: +420 352 665 005;602 414 736

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠIMICE TIPO s.r.o.